Home

mânca Fum căpușă parma fotbal Contur seminar teologic a provoca

Dennis Man, lovit din plin de ghinion. A făcut cea mai bună repriză din  acest sezon la Parma, dar s-a accidentat din nou. Perioadă cruntă pentru  jucătorul român
Dennis Man, lovit din plin de ghinion. A făcut cea mai bună repriză din acest sezon la Parma, dar s-a accidentat din nou. Perioadă cruntă pentru jucătorul român

Valentin Mihăilă şi Dennis Man, out de la Parma?! Anunţul făcut de presa  din Italia: "Conducerea va analiza" - Fanatik.ro
Valentin Mihăilă şi Dennis Man, out de la Parma?! Anunţul făcut de presa din Italia: "Conducerea va analiza" - Fanatik.ro

Man și Mihăilă rămân în Serie B. Parma eliminată în play-off de Cagliari |  Flashscore.ro
Man și Mihăilă rămân în Serie B. Parma eliminată în play-off de Cagliari | Flashscore.ro

Concluzia italienilor după un nou sezon al lui Dennis Man la Parma

Hulk din Parma". Colegul lui Man și Mihăilă este considerat cel mai solid  fotbalist din Italia | Sport.ro
Hulk din Parma". Colegul lui Man și Mihăilă este considerat cel mai solid fotbalist din Italia | Sport.ro

Parma Calcio 1913 - Wikipedia

Parma, depunctată » Pentru ce a fost sancționat clubul lui Man și Mihăilă

Parma, depunctată! Patronul lui Man și Mihăilă a fost penalizat

Parma, eșec dramatic în play-off-ul din Serie B! Cagliari a revenit de la  0-2, după ce Man și Mihăilă au intrat pe teren
Parma, eșec dramatic în play-off-ul din Serie B! Cagliari a revenit de la 0-2, după ce Man și Mihăilă au intrat pe teren

Man și Mihăilă, tot mai aproape de Serie A! Parma s-a calificat în  play-off-ul de promovare
Man și Mihăilă, tot mai aproape de Serie A! Parma s-a calificat în play-off-ul de promovare

Man şi Mihăilă au marcat pentru Parma în Serie B - Sport Alert

Cum s-au descurcat Valentin Mihăilă și Dennis Man în Parma - Monza! Fostul  fotbalist de la
Cum s-au descurcat Valentin Mihăilă și Dennis Man în Parma - Monza! Fostul fotbalist de la

Dennis Man a marcat din nou pentru Parma!

Man și Mihăilă vor avea viață grea la Parma! Prima decizie luată de noul  antrenor al echipei - Eurosport
Man și Mihăilă vor avea viață grea la Parma! Prima decizie luată de noul antrenor al echipei - Eurosport

Italia - Parma Calcio 1913 - Rezultate, program, echipă, statistici, foto,  video şi ştiri - Soccerway
Italia - Parma Calcio 1913 - Rezultate, program, echipă, statistici, foto, video şi ştiri - Soccerway

Dennis Man a marcat în Benevento - Parma! Al doilea meci consecutiv în care  românul înscrie - Antena Sport
Dennis Man a marcat în Benevento - Parma! Al doilea meci consecutiv în care românul înscrie - Antena Sport

Dennis Man și Valentin Mihăilă, goluri în primul meci al sezonului din  Serie B, Parma - Bari
Dennis Man și Valentin Mihăilă, goluri în primul meci al sezonului din Serie B, Parma - Bari

Modena - Parma 1-1. Meci spectacol în Serie B! Dennis Man şi Valentin  Mihăilă, foarte periculoşi în a doua repriză! Meciul a fost LIVE exclusiv  în AntenaPLAY - Antena Sport
Modena - Parma 1-1. Meci spectacol în Serie B! Dennis Man şi Valentin Mihăilă, foarte periculoşi în a doua repriză! Meciul a fost LIVE exclusiv în AntenaPLAY - Antena Sport

Italienii, fără milă față de Dennis Man după ce Parma a ratat promovarea!  Criticile aduse fostului jucător de la FCSB
Italienii, fără milă față de Dennis Man după ce Parma a ratat promovarea! Criticile aduse fostului jucător de la FCSB

VIDEO | Valentin Mihăilă, încă un gol pentru Parma! Românul a adus victoria  în amicalul cu Lecce - Eurosport
VIDEO | Valentin Mihăilă, încă un gol pentru Parma! Românul a adus victoria în amicalul cu Lecce - Eurosport

Valentin Mihăilă i-a cucerit pe italieni în doar 20 de minute! A primit cea  mai mare notă și este cerut titular la Parma
Valentin Mihăilă i-a cucerit pe italieni în doar 20 de minute! A primit cea mai mare notă și este cerut titular la Parma

Man a marcat încă un gol pentru Parma în Serie B. Atacantul român a înscris  împotriva lui Benevento - Eurosport
Man a marcat încă un gol pentru Parma în Serie B. Atacantul român a înscris împotriva lui Benevento - Eurosport

Nota pe care a primit-o Dennis Man după ce a marcat în Benevento - Parma 2-2

Parma lui Man și Mihăilă, depunctată! Anunțul făcut de presa din Italia  despre echipa din Serie B | Sport.ro
Parma lui Man și Mihăilă, depunctată! Anunțul făcut de presa din Italia despre echipa din Serie B | Sport.ro